O nas

Jesteś tutaj

Od lewej: Martyna Kuderska, Marta Nawotczyńska, Krystyna Murawska-Sitko, Katarzyna Kochaniak, Artur Mazur, Małgorzata Malinowska-Czuprys, Edyta Dudzińska, Magdalena Opacka, Servando Herrera Zuazo, Grażyna Jakimiuk. 

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej

ul. Wiejska 45 A,
p. 1C, 1/1C, 1/2C, 2C
15-351 Białystok


Kierownik BWM

mgr Małgorzata Malinowska-Czuprys
m.malinowska@pb.edu.pl
p. 1/2C

Studenci PB Erasmus+ kraje programu i kraje partnerskie:

Studenci zagraniczni Erasmus+ kraje programu:

Wyjazdy studentów z wydziałów: WZ, WA, ZWL
Wyjazdy na praktyki - studenci PB

Wyjazdy studentów z wydziałów: WE, WM, WBiIŚ, WI
Umowy międzyinstytucjonalne Erasmus+

Przyjazdy studentów zagranicznych z krajów UE

Przyjazdy studentów zagranicznych z Turcji

mgr Magdalena Opacka
m.opacka@pb.edu.pl
tel. (85)746 9044, pokój 2C

mgr Marta Nawotczyńska
m.nawotczynska@pb.edu.pl
tel. (85)746 7016, p. 2C

Servando Herrera Zuazo
s.zuazo@pb.edu.pl
tel. (85)746 9047, p. 1/1C

mgr Martyna Kuderska
m.kuderska@pb.edu.pl
tel. (85)746 9047, p. 1/1C

pon.- czw. 11.00-14.00

pon. - czw. 10:00-15:00

Przyjazdy pracowników Erasmus+, obsługa delegacji zagranicznych, obsługa administracyjna umów o współpracy międzynarodowej:

mgr Krystyna Murawska-Sitko
k.sitko@pb.edu.pl
tel. (85) 746 7010, p. 1C
fax. +48 (85) 746 7010

Wyjazdy pracowników PB i przyjazdy pracowników Erasmus+ kraje partnerskie, pozostałe wyjazdy studentów:

mgr Grażyna Jakimiuk
g.jakimiuk@pb.edu.pl
tel. (85)746 9043, p. 1C

 

Studenci zagraniczni Erasmus+ kraje partnerskie, cudzoziemcy na krótkich i pełnych cyklach studiów:

mgr Katarzyna Kochaniak
k.kochaniak@pb.edu.pl
tel. (85)746 9662, p. 1/1C

Artur Mazur
artur.mazur@pb.edu.pl
tel. (85)746 7020, p. 1/1C

pon. - czw. 10:00-15:00

Wyjazdy pracowników PB Erasmus+ kraje programu, pozostałe wyjazdy pracowników:


mgr Edyta Dudzińska
e.dudzinska@pb.edu.pl
tel. (85)746 9043, p. 1C