WYNIKI EGZAMINU 08.03.2018

LISTA Z WYNIKAMI

Zaliczenie od 50 punktów (50%).

Studenci, którzy przeszli kwalifikacje językowe i planują wyjazd do krajów programu w semestrze zimowym 2018-2019, powinni uzupełnić ANKIETĘ KANDYDATA, podpisać ją, uzyskać podpis i pieczątkę z dziekanatu przy średniej ocen i zanieść dokument w ustalonym terminie we wskazane poniżej miejsce:

Przedłużamy rekrutację na studia Erasmus+!

Rekrutacja dotyczy wyjazdu w ramach programu ERASMUS+ kraje programu (KA-103) i kraje partnerskie (KA-107) na semestr zimowy 2018/2019 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych PB.

Aby wziąć udział w wymianie, przynieś dokument z listy do naszego Biura. Wystarczy np. świadectwo maturalne lub egzamin na koniec lektoratu B2!

Rekrutacja na semestr zimowy 2018-2019!

Weź udział w rekrutacji na studia Erasmus+!

Ruszyła rekrutacja na wyjazd w ramach programu ERASMUS+ do krajów programu (KA-103) i krajów partnerskich (KA-107) na semestr zimowy 2018/2019 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych PB.

Aby wziąć udział w wymianie, przynieś dokument z listy do naszego Biura.

lub zapisz się na egzamin z języka angielskiego (poziom B1)

ERASMUS+ DAYS 2018

Na przełomie lutego i marca 2018 Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej organizuje ERASMUS+ DAYS, czyli dni promocyjne programu Erasmus+.

W godzinach 9:00 – 12:15 w holach wydziałów pojawią się stoiska informacyjne. Pracownicy BWM, koordynatorzy wydziałowi, byli uczestnicy wymiany, członkowie ESN PB oraz studenci zagraniczni odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące możliwości, jakie daje program Erasmus+. Wkrótce ruszy rekrutacja na wyjazd na studia zagraniczne w semestrze zimowym 2018-2019.

Program Erasmus+ Days:

Kurs języka chińskiego

Politechnika Białostocka zaprasza na kurs chińskiego dla początkujących oraz kontynuujących naukę. Zajęcia prowadzone są  w j. angielskim przez nauczycielki oddelegowane z Chin. Zajęcia rozpoczną się 19 lutego 2018.

Dla pracowników i studentów  PB oferujemy kursy w cenach konkurencyjnych- semestr letni w cenie 180zł. Z kursu mogą skorzystać także osoby spoza naszej Uczelni.

Zapisy do 12 lutego 2018:  chinski@pb.edu.pl;

Szkoła letnia w Portugalii dla pracowników naukowych i studentów

Jeżeli realizujecie w zespole projekt B+R z celem komercjalizacji i potrzebujecie wsparcia w zakresie umiejętności biznesowych to ta wiadomość jest dla Was.

W ramach projektu Academic Business Coach - MELES 2.0 (meles-project.eu) finansowanego z programu Erasmus+ (www.meles-project.eu) macie niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w rekrutacji do szkoły letniej z zakresu przedsiębiorczości, która odbędzie się w słonecznym Aveiro w Portugalii, nad samym brzegiem oceanu. Pokrywamy koszty nauki, podróży oraz pobytu!

WYJAZD NA PRAKTYKI ERASMUS+

ZACHĘCAMY DO WYJAZDÓW NA PRAKTYKI ZAGRANICZNE Z PROGRAMU ERASMUS+

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej PB (BWM) prowadzi nabór na praktyki studenckie w ramach programu ERASMUS+ 2017-2018.

Wyjechać mogą studenci i absolwenci PB!

Mamy jeszcze 40 miejsc! Stypendia czekają!

WYJAZD STUDENTA PB