ERASMUS+ DAYS 2017

Na przełomie lutego i marca 2017 Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej organizuje ERASMUS+ DAYS, czyli dni promocyjne programu Erasmus+.

W godzinach 9:00 – 12:00 w holach wydziałów pojawią się stoiska informacyjne. Pracownicy BWM, byli uczestnicy wymiany, członkowie ESN PB oraz studenci zagraniczni odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące możliwości, jakie daje program Erasmus+.

Program Erasmus+ Days:

24 LUTEGO (piątek) – Zamiejscowy Wydział Leśny

Wyniki egzaminu 22.03.2016

JEŚLI ZDAŁEŚ EGZAMIN WYPEŁNIJ ANKIETĘ KANDYDATA, podpisz ją i zanieś do koordynatora wydziałowego PB w ustalonym terminie:

Erasmus Days 2016

W dniach 1, 2 i 3 marca Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej organizuje ERASMUS DAYS, czyli dni promocyjne programu Erasmus+. W godzinach 9:00 – 12:00 w holach głównych pojawią się stoiska informacyjne, prezentacje. Pracownicy BWM, byli uczestnicy wymiany oraz studenci zagraniczni odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące możliwości, jakie daje program Erasmus+.

Ruszyła rekrutacja na wyjazd w ramach programu ERASMUS+ na semestr zimowy 2016/17 dla studentów PB!

Aby wyjechać, trzeba (w momencie wyjazdu) być studentem co najmniej drugiego roku studiów pierwszego stopnia. W przypadku studiów drugiego stopnia można wyjechać już w pierwszym semestrze.

Student, który chce przystąpić do rekrutacji, musi zapisać się na egzamin z języka angielskiego (poziom B1) lub przynieść dokument z listy do naszego Biura:
www.erasmus.pb.edu.pl/wymagania-jezykowe/